Przedszkole w Kraczkowej Artykuł na stronie głównej Audycja muzyczna Szkoły Muzyczne Yamaha „Instrumenty klawiszowe”

Audycja muzyczna Szkoły Muzyczne Yamaha „Instrumenty klawiszowe”

24 października 2023 r. w naszym przedszkolu odbyła się audycja muzyczna „W świecie instrumentów klawiszowych”, prowadzona przez Szkołę Muzyczną YAMAHA w Rzeszowie.

Muzykiem prezentującym instrumenty klawiszowe był pan Szymon Kokoszko. Zostały zaprezentowane: pianino elektroniczne, keyboard, djx, keytar Uczniowie mieli okazję poznać bogactwo i różnorodność prezentowanych instrumentów klawiszowych. Wysłuchali przeróżnych dźwięków i odgłosów. Próbowali także gry na tych instrumentach.

Audycją wszyscy byli zachwyceni i wspaniale się bawili. Dzieci bardzo żywo reagowały i czynnie uczestniczyły w spotkaniu i już od teraz czekają z niecierpliwością na kolejne zajęcia.