Bal karnawałowy 2018

W tym roku nasz przedszkolny Bal Karnawałowy uświetniła szkoła Yamaha. Dzieci bawiły się świetnie! Tańczyły, uczestniczyły w różnych konkursach, śmiały się i prezentowały swoje umiejętności taneczno-ruchowe. W trakcie zabawy wybraliśmy z każdej grupy króla i królową balu. Pary mogły razem zatańczyć. Oczywiści zabawa nie była by taka wspaniała, gdyby nie piękne stroje jakie rodzice przygotowali dla swych pociech. Pośród laserów i kolorowych świateł pląsały księżniczki, czarodziejki,piraci, policjanci, bohaterowie kreskówek i bajek, ludzie-pająki czy średniowieczni rycerze.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie.