BAL NA STO PAR

Hasło tegorocznego balu karnawałowego to „Bal na sto par”. Zabawa była wspaniała i rzeczywiście przeważały zabawy w parach.
Stroje naszych dzieci były przepiękne, ciekawe, barwne. Wśród dziewczynek przeważały księżniczki, ale można też było spotkać zwierzątko, Myszkę Mini, Pocahontas. Chłopcy zaś to super bohaterzy: Spiderman, Batman, Strażnik Teksasu, Rycerz, Policjant, Strażak. Na sali był też lekarz, tak że czuliśmy się bezpiecznie pod każdym względem:)
Dzieci uczestniczyły w różnych konkursach: łowili pokrywki, wrzucali guziki do butelki na czas, jedli ciastka na sznurku bez użycia rąk, tańczyli na gazecie, odgadywali scenki odgrywane przez Starszaków. Były też różne konkursy taneczne, w tym wybór Króla i Królowej balu.
W przerwie dzieci mogły napić się soku i zjeść coś słodkiego by nabrać siły na dalszą zabawę.
Na koniec różnego rodzaju zabawy, tańce z balonami. Bawiliśmy się wszyscy bardzo bobrze. Z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczny bal.
Dziękujemy rodzicom za przygotowanie pięknych strojów dla dzieci.