Bal u Pani Zimy

BAL U PANI ZIMY

W tym roku na bal karnawałowy zaprosiła nas Pani Zima. Na szczęście nikomu nie było zimno ani przez chwile ponieważ atmosfera była gorąca, a zabawa przednia. Jak co roku przybyli na nasz bal dostojni goście: księżniczki, królowie, rycerze, piraci, cyganki, rajdowcy, pszczółki, biedroneczki, kotki, wróżki. Czuliśmy się bezpiecznie ponieważ nie zabrakło Panów Policjantów (i Pań:)), Panów Strażaków, superbohaterów i żołnierzy. Tym razem naszą zabawę poprowadził Szalony Klaun, który przygotował dla nas wiele różnych atrakcji:) Dzieci chętnie oglądały magiczne sztuczki, wygłupy na rowerze oraz komiczne historyjki. Nasz wodzirej puszczał nam muzykę na życzenia więc bawiliśmy się przy największych hitach. Zabawa była świetna!!

Czerwone koraleCzerwone korale

W ramach programu „Piękna Nasza Polska Cała” realizowanego w naszym przedszkolu, odbyły się warsztaty biżuterii ludowej. Dzieci samodzielnie nawlekały jarzębinę, którą wcześniej wspólnie z rodzicami zebrały. Wystawę prac przedszkolaków, można