Biedronki robią cytrusowy sok

Dzieci z grupy Biedronek wiedzą, że aby być zdrowym trzeba się dobrze odżywiać, a najwięcej witamin mają owoce i warzywa. Dlatego z myślą o pysznych witaminkach postanowiliśmy zrobić sok bez dodatku cukru i konserwantów. Zanim przystąpiliśmy do pracy, zapoznaliśmy się z urządzeniem do robienia soku pomarańczowego, czyli wyciskarką do cytrusów, umyliśmy dokładnie owoce i oczywiście rączki. Następnie pokroiliśmy owoce na dwie połówki  i pozostało tylko odpowiednio przyłożyć owoce do wyciskarki i sok gotowy! Oczywiście wszystkie przedszkolaki mogły liczyć na pomoc swojej pani. Wszystkim bardzo smakował samodzielnie zrobiony soczek. Więcej zdjęć można obejrzeć w galerii.

Zimowe praceZimowe prace

Tygryski i Biedronki stworzyły piękne prace Zimowe. Biedronki przy użyciu białej farby, pasty do zębów oraz własnych paluszków, Tygryski natomiast stworzyły piękne obrazki używając białej i niebieskiej farby, kleju oraz