Przedszkole w Kraczkowej Artykuł na stronie głównej Dzień chłopaka w naszym przedszkolu

Dzień chłopaka w naszym przedszkolu

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września. Ten dzień był szczególny dla chłopców z całego przedszkola. Dziewczynki wręczyły im upominki, złożyły życzenia, uściskały i ucałowały. Nie brakło także w tym dniu słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci.

Dzień morzaDzień morza

25 września grupy Pszczółki, Misie i Tygryski świętowały Dzień Morza. Dobrze się bawiąc, dzieci odbyły prawdziwą morską przygodę, podczas której poznały charakterystykę środowiska morskiego. Uczestniczyły w różnych zabawach związanych z