Przedszkole w Kraczkowej Artykuł na stronie głównej Dzień dziecka i wystawa prac plastycznych o tematyce „Nasza Kochana Kicia Kocia”

1 czerwca w naszym przedszkolu jak i w całej Polsce obchodziliśmy Dzień Dziecka. Z tej okazji u nasz od rana rozbrzmiewała skoczna i taneczna muzyka a w każd4ej sali pojawiały się mieszkańcy łąki, bo w tym dniu na dużej sali odbył się „Bal na łące”. Było wesoło, skocznie, nie zabrakło również słodyczy, lodów oraz pysznych owoców. Było mnóstwo zabawy śmiechu oraz radości 🙂

W tym dniu również dzieci mogły oglądać wystawę stworzonych przez przedszkolaków pięknych rysunków przedstawiających Kicię Kocię, a twórcy wspaniałych prac otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.