Przedszkole w Kraczkowej Artykuł na stronie głównej Dzień kolorów u Kotków i Biedronek

Dzień kolorów u Kotków i Biedronek

W najmłodszych grupach Kotków i Biedronek od listopada odbywają się „kolorowe dni”. Naukę kolorów i ich utrwalania wprowadzamy poprzez zabawę. Dziecko obserwując przez cały dzień jeden kolor, słuchając wierszy, piosenek wykonując prace plastyczne i doświadczając ich, szukając w sali i na spacerze, na pewno szybko utrwali daną barwę. Po dniu czerwonym u Kotków odbył się dzień koloru zielonego, a u Biedronek czerwonego i żółtego.

ZebranieZebranie

Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców na zebranie organizacyjne, które odbędzie się w dniu 29 sierpnia 2016 r. o godzinie 17.30. Zainauguruje ono Rok Przedszkolny 2016/17. About Post Author wojtas See author's posts