Dzień matematyki

Dnia 12 marca grupy: „Kotki”, „Pszczółki”, „Misie” i „Tygryski” obchodziły Światowy Dzień Matematyki. W tym dniu, udowadnialiśmy, że nauka matematyki, może być dobrą zabawą, która daje wiele radości i jest przyjemna dla dzieci. Takich aktywności, jak liczenie, dodawanie, odejmowanie, ważenie, mierzenie, klasyfikowanie, porównywanie, orientacja w przestrzeni i rozwijanie intuicji geometrycznych, dzieci mają okazję doświadczyć już w przedszkolu. Tego dnia, pokazaliśmy naszym przedszkolakom, że matematyką można się cieszyć, nawet podczas jedzenia drugiego śniadania.

DRODZY RODZICEDRODZY RODZICE

Informacje przed rozpoczęciem nowego roku przedszkolnego DRODZY RODZICE! W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2023/2024, przekazujemy kilka informacji: Kilka wskazówek dla Rodziców od nauczycielek przedszkola. Co przygotować