Dzień muzyki

1 października przedszkolaki z grup Tygryski i Biedronki przeniosły się do krainy dźwięków, aby wspólnie bawić się muzyką.  Keyboard, bębenek czy tamburyno to tylko niektóre instrumenty, które dzieci mogły poznać i usłyszeć na żywo. Każde dziecko, miało możliwość spróbowania samodzielnej gry na instrumentach, odkrywając przy tym swój talent muzyczny. Razem stworzyliśmy prawdziwą orkiestrę. Przedszkolaki nie tylko uważnie słuchały utworów muzycznych ale również aktywnie brały udział w zabawach muzyczno-ruchowych. Zabawa była wyśmienita a dzieci radosne i zadowolone. Wspólną zabawę zakończyły  muzyczne pląsy do znanych podopiecznym piosenek.

Nowe strojeNowe stroje

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, którzy przyczynili się do uzyskania tak pięknych strojów. Za pieniądze zgromadzone z kiermaszu Bożonarodzeniowego zostały uszyte dla przedszkolaków piękne stroje ludowe. Jeszcze raz dziękujemy. About