Przedszkole w Kraczkowej Artykuł na stronie głównej Dzień olimpijczyka w naszym przedszkolu

Dzień olimpijczyka w naszym przedszkolu

5 marca obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Olimpijczyka. Tego dnia dzieci dowiedziały się co to jest olimpiada oraz jakie są konkurencje olimpijskie. Dzień ten był również doskonałą okazją do rozgrywek sportowych. Kotki brały udział w konkurencjach razem z Biedronkami, a Pszczółki konkurowały razem z Misiami. Przedszkolaki zmierzyły się w takich konkurencjach jak rzut do celu, „sadzenie marchewek”, slalom, sprawdziły swoją szybkość i zwinność. Wszystkie drużyny walczyły ze sobą dzielnie i Dzień Olimpijczyka zakończył się w obu przypadkach remisem.

Nowe strojeNowe stroje

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, którzy przyczynili się do uzyskania tak pięknych strojów. Za pieniądze zgromadzone z kiermaszu Bożonarodzeniowego zostały uszyte dla przedszkolaków piękne stroje ludowe. Jeszcze raz dziękujemy. About