Dzień postaci z bajek

W piątek 6 listopada na długo pozostanie w pamięci dzieci, gdyż tego dnia obchodziły Światowy Dzień Postaci z Bajek. Niektóre dzieci były wróżkami królewnami, królewiczami, rycerzami, bajkowymi zwierzętami i wieloma innymi wspaniałymi postaciami. Dzieci prezentowały rozwiązywały zagadki, rozpoznawały bajki na podstawie charakterystycznych rekwizytów, a także oddzielały ziarenka tak jak Kopciuszek. Całość dopełniał taniec i śpiew z bajkowych ścieżek dźwiękowych. Rycerze również ratowali uwięzioną w wierzy królewnę. Było bajecznie i jak to w bajkach bywa, nie obyło się bez magii. Korzystając z tajnych receptur, udało się wyczarować magiczny i wybuchowy eliksir. Dzieci bawiły się doskonale w radosnej atmosferze.

Praca zdalnaPraca zdalna

Drodzy rodzice w panelu „Dla rodzica” po prawej stronie (na samym dole w urządzeniach mobilnych) pojawiła się nowa kategoria – PRACA ZDALNA”. Będziemy tam umieszczać materiały do pracy dla chętnych