Przedszkole w Kraczkowej Artykuł na stronie głównej Dzień rodziny w naszym przedszkolu

Dzień rodziny w naszym przedszkolu

,,Mamo, Tato! Razem z Wami w świat bezpiecznie wyruszamy. Dziękujemy Wam za wszystko, dobrze, że jesteście blisko „

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy. „Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.
Z tej okazji początkiem czerwca przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Kraczkowej  wystąpiły dla swoich najbliższych. Podczas uroczystych przedstawień dzieci zaprezentowały wspaniałe, wypełnione okolicznościowymi wierszami, piosenkami i tańcami programy artystyczne. Wręczyły najbliższym własnoręcznie wykonane laurki i upominki.
Z okazji Dnia Rodziny życzymy Państwu dużo zdrowia, uśmiechu, satysfakcji z bycia rodzicem. Jak najwięcej ciepła, wspólnie spędzanego czasu oraz wzajemnej bliskości, czułości, zrozumienia i tolerancji.

KONKURS RECYTATORSKIKONKURS RECYTATORSKI

MAŁY EKOLOGXI PRZEDSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI Cele konkursu: –  popularyzacja wśród dzieci utworów literackich –  uwrażliwienie na piękno języka literackiego; –  przeciwdziałanie zanieczyszczeniom wód, powietrza, ziemi  – wyrabianie postaw