Dzień Ziemi

Co roku 22 kwietnia, na całym świecie obchodzone jest wyjątkowe święto – Światowy Dzień Ziemi. W tym ważnym dniu powinniśmy wszyscy, choć przez chwilę pomyśleć o planecie, na której żyjemy i o otaczającej nas przyrodzie. Nasze przedszkolaki także uczą się, jak żyć ekologicznie. I już przed 22 kwietnia. szczególnie zastanawiały się jak chronić nasz wspólny dom – Ziemię, jak pomóc naszej planecie, aby ten wspólny dom stał się czysty, zdrowy i piękny. Celem święta jest promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za Ziemię. Z tej okazji w naszym przedszkolu dzieci uczestniczyły w różnorodnych aktywnościach z ekologią w tle.

ZebranieZebranie

Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców na zebranie organizacyjne, które odbędzie się w dniu 29 sierpnia 2016 r. o godzinie 17.30. Zainauguruje ono Rok Przedszkolny 2016/17. About Post Author wojtas See author's posts