Przedszkole w Kraczkowej Artykuł na stronie głównej Edukacja z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego dla przedszkolaków

Edukacja z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego dla przedszkolaków

19 lutego odbyły się w naszym przedszkolu zajęcia edukacyjne dla dzieci, z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. dzieci podczas zajęć uczyły się w jaki sposób powinny reagować pojazdy drogowe mając przed sobą sygnalizację świetlną oraz znaki drogowe, a także jak powinni zachowywać się pieszy podczas przechodzenia przez jezdnię. przedszkolaki poznały podstawowe znaki drogowe, a także miały okazję obejrzeć film edukacyjny dotyczący bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dzieci były zachwycone przygotowanymi przez WORD rekwizytami, a także bardzo chętnie uczestniczyły we wszystkich ćwiczeniach i zadaniach. Więcej zdjęć można obejrzeć w galerii.