Przedszkole w Kraczkowej Artykuł na stronie głównej Jasełka dla emerytowanych pracowników przedszkola

Jasełka dla emerytowanych pracowników przedszkola

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny, czas przepełniony ciepłem, radością i życzliwością. Właśnie w tym okresie ważne są spotkania w gronie rodzinnym, w gronie przyjaciół oraz spotkań wielopokoleniowych. Czas, kiedy „wszyscy wszystkim ślą życzenia”. W tym roku  nasi milusińscy przedstawili jasełka na spotkaniu wigilijnym dla emerytowanych pracowników przedszkola. Całość przedstawienia pokazywała scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, Heroda, dzieci oraz aniołów nie zabrakło także diabłów, i pięknie wykonanych kolęd i pastorałek. Występ został nagrodzony gromkimi brawami, a uśmiechy na ustach dzieci świadczyły o ich zaangażowaniu i radości z udanego przedstawienia. Więcje zdjęć można znaleźć w galerii.

KontaktKontakt

Przedszkole Publiczne w Kraczkowej 37-124 Kraczkowa 882woj. podkarpackiepowiat Łańcutgmina Łańcut   Telefon tel: 17 2266592 Emailppkraczkowa@gminalancut.pl Administrator stronywebmaster@przedszkole-kraczkowa.edu.pl     {google_map}50.0387488,22.1737202{/google_map}   About Post Author wojtas See author's posts