Przedszkole w Kraczkowej Artykuł na stronie głównej Konkurs plastyczny centrum handlowego Auchan pt. „Spełniamy marzenia”

Konkurs plastyczny centrum handlowego Auchan pt. „Spełniamy marzenia”

Centrum Handlowe AUCHAN KRASNE zawsze pamięta o dzieciach i zaprasza na zabawę z okazji Mikołaja. W tym roku Mikołajki odbyły się w sobotę 4 grudnia. Tego dnia miał też miejsce wielki finał kolejnej edycji corocznego konkursu plastycznego organizowanego przez Centrum Handlowe AUCHAN KRASNE pt. SPEŁNIAMY MARZENIA”.

Konkurs miał na celu zaszczepiać w dzieciach potrzebę samorealizacji, chęci do zdobywania i poznawania otaczającego ich świata. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczyło puścić wodze fantazji i stworzyć pracę plastyczną i dostarczyć ją do 19 listopada do organizatora konkursu.

Konkurs był przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym do 6 lat. Aby wziąć udział w zabawie, należało wykonać pracę plastyczną, w formacie A4, dowolną płaską techniką malarską na jeden z trzech tematów:

  • mój wymarzony przyjaciel zwierzak
  • kim chciałbym zostać gdy dorosnę
  • rodzinna podróż marzeń

Spośród wszystkich dostarczonych w terminie prac Jury Konkursowe wybrało 32 prace, które zostały nagrodzone w trzech kategoriach wiekowych. Nasze przedszkolaki również i w tym konkursie zdobyły nagrody 🙂

About Post Author

Related Post

Translate »
Skip to content