List od Wójta Gminy Łańcut

Wakacje dobiegły końca. Od dziś w szkołach i przedszkolach naszej gminy znów będzie gwarno.  

Drodzy uczniowie! Życzę Wam wielu sukcesów i realizacji zamierzonych celów. By zdobywanie wiedzy było także odnajdywaniem siebie, rozwojem własnych talentów i zainteresowań. By szkoła była wyzwaniem, a nie nieprzyjemnym obowiązkiem. By była miejscem radości i wielu przyjaźni, szczególnie dla tych, którzy dopiero rozpoczynają naukę w szkolnych murach.  

Drodzy Rodzice! Życzę by nowy rok szkolny przyniósł wiele nadziei związanych z przyszłością Waszych dzieci. Jak najmniej stresu, a jak najwięcej powodów do dumy ze swoich pociech.

Drodzy dyrektorzy, nauczyciele i pracownicy naszych placówek oświatowych! Niech ten rok będzie rokiem spokojnej pracy, dającej satysfakcję osobistą i uznanie otoczenia. Życzę dużo siły, zapału do pracy i optymizmu.

Życzę wszystkim, aby rozpoczynający się rok szkolny był bezpieczny i spokojny, aby stacjonarna nauka nie została przerwana. Niech rok szkolny 2021/2022 będzie źródłem pozytywnych przeżyć, sukcesów edukacyjnych i wychowawczych oraz uśmiechu i radości.

About Post Author

Related Post

Czerwone koraleCzerwone korale

W ramach programu „Piękna Nasza Polska Cała” realizowanego w naszym przedszkolu, odbyły się warsztaty biżuterii ludowej. Dzieci samodzielnie nawlekały jarzębinę, którą wcześniej wspólnie z rodzicami zebrały. Wystawę prac przedszkolaków, można

Translate »
Skip to content