Przedszkole w Kraczkowej Artykuł na stronie głównej Mamo Tato jestem przedszkolakiem! Czyli pasowanie na przedszkolaka

Mamo Tato jestem przedszkolakiem! Czyli pasowanie na przedszkolaka

Dzień 7 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci 3 letnich z naszego przedszkola i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

W uroczystości brali udział rodzice 3 letnich „Biedronek” oraz pani dyrektor oraz najważniejsze osoby, czyli nasze przedszkolaczki.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyk, zabawy ruchowe i taniec. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem i szanować zabawki którymi będą bawić się w przedszkolu. Następnie pani dyrektor Iwona Mendrala dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania oraz mały słodki upominek.

About Post Author

Related Post

Translate »
Skip to content