Noc piżamowa u Tygrysków

Tak długo oczekiwana noc w końcu nadeszła, dzieci z grupy ,,Tygryski” czekały na ten moment z wielką niecierpliwością. W dniu 28 maja dzieci z najstarszej grupy przyszły do przedszkola późnym popołudniem, aby rozpocząć niesamowitą przygodę. Najpierw wszyscy bawiliśmy się w sali, następnie ze smakiem zjedliśmy pizzę, a później dzieci złożyły przysięgę ,,nockowicza”, w której przysięgały dobrze się bawić, nie marudzić i być odważnym. Gdy zaszło słońce dzieci przebrały się w piżamki i rozpoczęła się dyskoteka z latarkami, a także ,,piżamowy pokaz mody”. Gdy zrobiło się zupełnie ciemno wyruszyliśmy z latarkami na poszukiwanie skarbu. Następnie rozpoczął się seans filmowy z popcornem. Po wieczornej toalecie, zmęczone, ale uśmiechnięte dzieci zasypiały podczas już wyciszającego seansu bajkowego ( oj, niektórzy byli naprawdę wytrzymali). A rano ,,bitwa na poduszki”, poranna toaleta i wspólne śniadanie. Wszystkie dzieci z uśmiechem witały swoich rodziców. To była niezapomniana przygoda.