Przedszkole w Kraczkowej Artykuł na stronie głównej Ogłoszenie w sprawie placu zabaw

Ogłoszenie w sprawie placu zabaw

Dyrektor Przedszkola zawiadamia, że plac zabaw przy Przedszkolu w Kraczkowej jest dostępny dla wszystkich dzieci do lat 12 od poniedziałku do piątku w godzinach pracy przedszkola tj. od 6.30 – 17.00 oraz w niedzielę w godz. 13.00 – 18.00 (wejście bramką od strony kapliczki).

Dzieci na placu zabaw mogą przebywać pod opieką rodziców bądź opiekunów, którzy ponoszą odpowiedzialność materialną za bezpieczeństwo dzieci oraz ewentualne uszkodzenia powstałe w wyniku złego użytkowania urządzeń i nawierzchni.

Na placu zabaw obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt, jazdy na rowerze, rolkach, deskorolce, hulajnodze itp., grania w piłkę oraz wchodzenia w nieodpowiednim obuwiu (szpilki , korki). Uprasza się o niewynoszenie piasku na nawierzchnię gumową.

Obiekt jest monitorowany.

PROSIMY I NIEKORZYSTANIE Z PLACU ZABAW PODCZAS POBYTU NA NIM DZIECI PRZEDSZKOLNYCH W GODZINACH 10.00 – 11.30 i 14.30 – 16.00