Przedszkole w Kraczkowej Artykuł na stronie głównej Witamy na naszej stronie internetowej

Witamy na naszej stronie internetowej

Witamy na naszej stronie internetowej Publicznego Przedszkola w Kraczkowej! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do śledzenia aktualności z życia naszego przedszkola oraz przeglądania galerii zdjęć!

Ponieważ strona ta jest nadal w fazie rozbudowy prosimy o wszystkie uwagi na temat jej działania i ewentualnych problemów. Swoje spostrzeżenia można przesyłać do administratora strony przez zakładkę kontakt.

Dzień DinozauraDzień Dinozaura

25.02. świętowaliśmy Dzień Dinozaura. Rozpoznawaliśmy nazwy przyniesionych z domu dinozaurów, w naszej sali pojawiły się tyranozaury, triceratopsy, diplodoki, pterodaktyle itp. Następnie dzieci klasyfikowały dinozaury na większe i mniejsze, mięsożerne i