Pani Fryzjerka w przedszkolu

W ramach realizacji tematu ,,Poznajemy zawody”, dzieci z grupy Biedronek spotkały się w przedszkolu z panią fryzjerką – Panią Eweliną, która jest mobilnym fryzjerem. Przedszkolaki mogły poznać, na czym polega praca pani fryzjerki, ponieważ sala przedszkolna zamieniła się w tym dniu w salon fryzjerski. Dzieci dowiedziały się jakie czynności wykonuje fryzjerka w swojej pracy. Dzieciom bardzo podobało się to spotkanie,były bardzo zainteresowane. Dziękujemy pani Ewelince za poprowadzenie bardzo ciekawego spotkania i poświęcony czas.

Praca zdalnaPraca zdalna

Drodzy rodzice w panelu „Dla rodzica” po prawej stronie (na samym dole w urządzeniach mobilnych) pojawiła się nowa kategoria – PRACA ZDALNA”. Będziemy tam umieszczać materiały do pracy dla chętnych