Przedszkole w Kraczkowej Artykuł na stronie głównej Pasowanie na przedszkolaka w grupie Biedronek

Pasowanie na przedszkolaka w grupie Biedronek

15 października odbyło się pasowanie na przedszkolaka w grupie „Biedronek”. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, pięknie zajadać. Następnie pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka. W uroczystości brali udział rodzice 3 letnich „Biedronek” oraz pani dyrektor. Po okresie adaptacji i pasowaniu „Przedszkolna podróż się rozpoczęła!!!”