Przedszkole w Kraczkowej Artykuł na stronie głównej Pasowanie na przedszkolaka w grupie Kotków

Pasowanie na przedszkolaka w grupie Kotków

W dniu 26 listopada nasza najmłodsza grupa „Kotki” miała swoje wyjątkowe święto Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci, pomimo że nie mogły zaprosić swoich Rodziców, przygotowały dla nich występ artystyczny, który Rodzice mogli obejrzeć w postaci nagrania oraz zdjęć. Nasze kochane Maluszki, miały okazję zaprezentowania swoich umiejętności, zdobytych od czasu, gdy pierwszy raz przekroczyły próg naszego przedszkola, pokazując jak dużo już potrafią. Dzieci po ślubowaniu zostały uroczyście pasowane przez Panią Dyrektor, która powitała ich w gronie przedszkolaków i życzyła samych sukcesów i dobrej zabawy.

Wyniki konkursu plastycznego „ZŁOTA POLSKA JESIEŃ”Wyniki konkursu plastycznego „ZŁOTA POLSKA JESIEŃ”

W dniu 6.10.2021r. podczas uroczystości przedszkolnej ,,Zabawy z jesienią” zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego pod hasłem ,,Złota polska jesień”.                                                                                          Celem konkursu było rozwijanie umiejętności plastycznych i kreatywności dzieci oraz