Przedszkole w Kraczkowej Artykuł na stronie głównej Pasowanie na przedszkolaka w grupie Kotków

Pasowanie na przedszkolaka w grupie Kotków

Dnia 23.10.2019 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość ,,Pasowania na przedszkolaka’’. Bohaterami spotkania były najmłodsze dzieci z grupy ,,Kotki’’.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Rodzic, Pani dyrektor, Wójt Gminy Łańcut Pan Jakub Czarnota, Marszałek Woj. Podkarpackiego Pan Stanisław Kruczek, Radni Gminy Łańcut Pani Joanna Murias, Pani Ewa
Rejman-Dziok oraz Przewodniczący Rady Gminy Łańcut Pan Paweł Dąbek.

Był to dzień w którym oficjalnie został otwarty nowy oddział przedszkolny, dzięki dotacjom pochodzącym z UE.

Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem swoich nauczycielek. Przedszkolaki występując przed tak wielką publicznością zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, recytatorskie
 i wokalne.

Punktem kulminacyjnym uroczystości było pasowanie, którego dokonał sam Wójt Gminy Łańcut Pan Jakub Czarnota. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplom i misia z logo Gminy Łańcut. Po oficjalnym zakończeniu spotkania przedszkolaki pozowały do pamiątkowych zdjęć.