Przedszkole w Kraczkowej Artykuł na stronie głównej Projekt Erasmus+ „Creating, experimenting and improving practicies in Early Childhood Education”

W dniu dzisiejszym odbyło się pierwsze organizacyjne spotkanie z naszymi partnerami z projektu Erasmus+ „Creating, experimenting and improving practicies in Early Childhood Education”. Spotkanie to miało miejsce w Bułgarii w miasteczku Vratsa. Oprócz nas w projekt zaangażowane są przedszkola z Portugalii, Grecji, Litwy, Chorwacji i Bułgarii. Pierwsze spotkanie miało na celu zaprezentowanie Każdego z przedszkoli współpracujących państw oraz ich systemów edukacji. Również na tym spotkaniu zostały ustalone przyszłe plany i zagadnienia dotyczące programu.
Przesyłamy gorące pozdrowienia dla wszystkich uczniów, nauczycieli oraz rodziców zaangażowanych w życie naszego Przedszkola:)

Dzień MisiaDzień Misia

Jak co roku obchodziliśmy Święto Misia w naszym przedszkolu. Każde dziecko w tym dniu przyniosło swojego ukochanego misia dzięki czemu zabawa była przednia. Śpiewaliśmy, tańczyliśmy, nie mogło zabraknąć różnego rodzaju