Przedszkole w Kraczkowej Artykuł na stronie głównej Przedszkolaki w teatrze – spektakl „Wystarczy być”

Przedszkolaki w teatrze – spektakl „Wystarczy być”

10 października 2019r. odbyła się wycieczka autokarowa do teatru Maska w Rzeszowie. W wycieczce uczestniczyły dzieci z grup „Misiów” i „Tygrysków” Głównym celem wyjazdu było obejrzenie spektaklu pt. ,,Wystarczy być” w reżyserii Radosława Kasiukiewicza.

„Wystarczy być”   to przede wszystkim bajka o przyjaźni – takiej po prostu – bezinteresownej – takiej, która jest i niczego nie oczekuje w zamian. Ale nie tylko. Również o sile wyobraźni, która potrafi zmieniać rzeczywistość. Bohaterowie „Wystarczy być” wykorzystują tę siłę, by tworzyć własny, bajkowy świat (czasami kolorowy i piękny, a czasem, gdy wyobraźnia nie chce się słuchać właściciela- szary). 

Urocze postaci – Wiewiórka, Mrówka, Słoń próbują zmierzyć się ze swoimi pragnieniami i dowiedzieć się, co w ich życiu jest najważniejsze, i co im daje radość. Wszystko to podane jest w sympatyczny, lekko filozoficzny – jak przystało na bajki Toona Tellegena – sposób.
Wycieczka pod każdym względem była udana i dzieci czekają już na kolejny wyjazd do teatru.

About Post Author

Related Post

AndrzejkiAndrzejki

29 listopada w naszym przedszkolu odbyły się Andrzejki. był to dzień zabaw i tańców. Wszystkie dzieci przybyły do przedszkola w odświętnych, imprezowych strojach. W każdej sali słychać było śmiech. o

Translate »
Skip to content