Przedszkole w Kraczkowej Artykuł na stronie głównej Spektakl „Przygody Wilka i Zająca”

Spektakl „Przygody Wilka i Zająca”

6 marca dzieci z grupy Biedronek i grupy Misiów wraz ze swoimi paniami udały się na spektakl Wrocławskiego Teatru In-Art w Rzeszowie. Dzieci miały okazję obejrzeć „Przygody Wilka i Zająca”
Ja Ci jeszcze pokaże… Jeszcze mnie popamiętasz!
Kultowa bajka lat osiemdziesiątych, w której Wilk próbuje dopaść sympatycznego Zajączka. Bohaterowie przeżywają mnóstwo pouczających przygód- odwiedziny w barze u świnki wegetarianki, spotkanie z policjantem, czy Wróżką Kozą. W końcu, gdy konflikt sięga zenitu, obaj wpadają w pułapkę przebiegłego Kota Magika. Czy nauczą się współpracować i znajdą wyjście z tarapatów i czy to w ogóle jest możliwe? Bajkowe kostiumy, sugestywna muzyka, żywe interakcje z najmłodszą publicznością to najlepszy przepis na szaloną przygodę!
Przedstawieni było naprawdę ciekawe i dzieci do końca oglądały je z wielkim zaangażowaniem.