Przedszkole w Kraczkowej Artykuł na stronie głównej Spotkanie z mobilną Filharmonią „W muzycznej podróży świat nie jest zbyt duży”

Spotkanie z mobilną Filharmonią „W muzycznej podróży świat nie jest zbyt duży”

Wszyscy z utęsknieniem wyczekujemy słonecznych dni gorącego lata, a lato kojarzy nam się z podróżami. śladami wielkich odkrywców – Krzysztofa Kolumba, Vasco da Gamma, Ferdynand Magellan – zainspirowani powieścią Juliusza Verne`a (W 80 dni dookoła świata) wyruszyliśmy szukać przygód – a muzyka nam w tym towarzyszyła. Odwiedziliśmy Afrykę, Dziki Zachód, Meksyk, Argentynę, Przylądek Horn, Koreę Południową i Indie. Ahoj przygodo!

Dzień muzykiDzień muzyki

1 października przedszkolaki z grup Tygryski i Biedronki przeniosły się do krainy dźwięków, aby wspólnie bawić się muzyką.  Keyboard, bębenek czy tamburyno to tylko niektóre instrumenty, które dzieci mogły poznać