Przedszkole w Kraczkowej Artykuł na stronie głównej Spotkanie ze szkołą muzyczną Yamaha

Spotkanie ze szkołą muzyczną Yamaha

Dnia 9 grudnia 2021 r. odbyło się spotkanie umuzykalniające ze Szkołą Muzyczną Yamaha. Tym razem, dzieci miały okazję poznać różne rodzaje skrzypiec, od tych przeznaczonych dla najmłodszych, po skrzypce standardowe, a nawet elektryczne. Posłuchaliśmy muzyki granej na żywo, w czasie której dzieci zawsze zachowują skupienie i zachwyca ich tak, że proszą o więcej. Prosimy o więcej i czekamy na kolejne spotkanie!

Dzień DinozauraDzień Dinozaura

25.02. świętowaliśmy Dzień Dinozaura. Rozpoznawaliśmy nazwy przyniesionych z domu dinozaurów, w naszej sali pojawiły się tyranozaury, triceratopsy, diplodoki, pterodaktyle itp. Następnie dzieci klasyfikowały dinozaury na większe i mniejsze, mięsożerne i