Przedszkole w Kraczkowej Artykuł na stronie głównej Tygryski i Misie w jednostce wojskowej w Rzeszowie

Tygryski i Misie w jednostce wojskowej w Rzeszowie

Był to długo wyczekiwany dzień przez przedszkolaków. 1 grudnia dzieci z grupy Misiów i Tygrysków zwiedziły jednostkę wojskową w Rzeszowie. Spotkanie to dostarczyło naszym przedszkolakom wiedzy o trudnej i odpowiedzialnej pracy żołnierza. Dzieci zostały oprowadzone po terenie wojska oraz z zaciekawieniem oglądały pokaz sprzętu, jakim dysponuje wojsko.

Dzieci zobaczyły: maszyny, pojazdy, sprzęt wojskowy i wyposażenie żołnierza. Dzięki miłej atmosferze panującej w wojsku, czuły się swobodnie i zadawały wiele pytań.

Pobyt w jednostce pozostanie na długo w pamięci wychowanków. Choć przez moment mogli się poczuć prawdziwymi żołnierzami.

ZAPROSZENIEZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy nasze kochane Babcie i kochanych Dziadków na uroczystość Dnia Babci i Dziadka!! Data: 12.01.2017 r. godz. 10.00 Misiegodz. 13.00 Tygryski 13.01.2017 r. godz. 10.00 Biedronkigodz. 13.00 Pszczółki About