Wigilia przedszkolna 2021

Wigilia przedszkolaków miała miejsce 21 grudnia. Spotkaliśmy się w sali widowiskowej, w gronie całego przedszkola. Najpierw zaczęliśmy od wspólnej modlitwy, podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie serdeczne życzenia. Następnie zasiedliśmy do stołów przykrytych białym obrusem, aby posmakować tradycyjnych potraw wigilijnych: białego barszczu, pierogów, pierników barwnie udekorowanych lukrem. Nie zabrakło również wspólnego kolędowania, zabrzmiały kolędy i pastorałki. Nasze spotkanie dało dzieciom okazję do przeżywania Świąt Bożego Narodzenia w gronie swoich koleżanek, kolegów i nauczycieli.

AdaptacjaAdaptacja

Kolejne dzielne Maluszki zawitały w progach naszego przedszkola. Bawiliśmy się świetnie, każdego dnia było lepiej. Dzieci chętnie wkraczały do sali przedszkolnej i bawiły się zarówno indywidualnie jak i w zabawach

KontaktKontakt

Przedszkole Publiczne w Kraczkowej 37-124 Kraczkowa 882woj. podkarpackiepowiat Łańcutgmina Łańcut   Telefon tel: 17 2266592 Emailppkraczkowa@gminalancut.pl Administrator stronywebmaster@przedszkole-kraczkowa.edu.pl     {google_map}50.0387488,22.1737202{/google_map}   About Post Author wojtas See author's posts