Przedszkole w Kraczkowej Artykuł na stronie głównej Wystawa pt,, Dzieci lubią misie – misie lubię dzieci ’’.

Wystawa pt,, Dzieci lubią misie – misie lubię dzieci ’’.

Wiele rodzin odpowiedziało pozytywnie na naszą prośbę by rodzice z dziećmi wspólnie wykonali „Misia” na wystawę, która uświetniła nasze święto Dzień Pluszowego Misia. Prace są naprawdę bardzo ciekawe, różnorodne i estetycznie wykonane. Bardzo dziękujemy za tą inicjatywę. Wszystkie prace można obejrzeć na korytarzach przedszkolnych. Nagrodą za tak piękne prace były dyplomy oraz łamigłówki, które dzieci mogą rozwiązywać wspólnie ze swoimi rodzicami:)

ZebranieZebranie

Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców na zebranie organizacyjne, które odbędzie się w dniu 29 sierpnia 2016 r. o godzinie 17.30. Zainauguruje ono Rok Przedszkolny 2016/17. About Post Author wojtas See author's posts