Przedszkole w Kraczkowej Artykuł na stronie głównej X Przedszkolny Konkurs Recytatorski „Polscy Poeci Dzieciom”

X Przedszkolny Konkurs Recytatorski „Polscy Poeci Dzieciom”

Jak co roku w naszym przedszkolu odbywa się „Konkurs Recytatorski”. Dzieci wraz z rodzicami i wybierają wierszyki z poezji dziecięcej. Konkurs ten odbywa się na dwóch szczeblach. Najpierw są eliminacje na szczeblu całego przedszkola, a następnie zwycięzcy wyłonieni w tej części biorą udział w konkursie gminnym. I tak 26 marca odbyły się eliminacje przedszkolne. Dzieci startowały w dwóch grupach wiekowych:

1. 3 i 4 latki
2. 5 i 6 latki

KontaktKontakt

Przedszkole Publiczne w Kraczkowej 37-124 Kraczkowa 882woj. podkarpackiepowiat Łańcutgmina Łańcut   Telefon tel: 17 2266592 Emailppkraczkowa@gminalancut.pl Administrator stronywebmaster@przedszkole-kraczkowa.edu.pl     {google_map}50.0387488,22.1737202{/google_map}   About Post Author wojtas See author's posts