Zabawy z Jesienią

W tym roku wraz z Dniem Jesieni świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji nasza najstarsza grupa („Tygryski”) przygotowała dla wszystkich Pań pracujących w przedszkolu: piosenki, wierszyki oraz piękne kartki. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom i Panią za przygotowanie tego pięknego występu.
Następnie każda z grup mogła zaprezentować swoje umiejętności, począwszy od Biedroneczek, które ślicznie tańczyły z listkami, następnie Pszczółki śpiewały i pokazywały jak się kisi kapustę, Misie śpiewały o jak to Jadzia zbierała jabłuszka w sadzie. Tygryski, oczywiście też zaśpiewały nam jeszcze o Jesieni. Po występach dzieci zaprosiły do wspólnej zabawy Panią Jesień, razem tańczyły, robiły ziemniaczane stworki. Na koniec dzieci specjalnie dla Pani Jesień zrobiły piękne szaliki. Zrobiliśmy też sesje zdjęciową wraz z Panią Jesienią i darami, które dzieci zbierały na jesiennych spacerach.

Wigilia 2016Wigilia 2016

W środę 21.12. 2016 r. w naszym przedszkolu odbędzie się Wigilia dla wszystkich dzieci, nauczycieli i pracowników przedszkola. Wydarzenie to będzie miało miejsce w czasie obiadu. Bardzo prosimy o odświętne