Przedszkole w Kraczkowej Artykuł na stronie głównej Zakończenie roku przedszkolnego

Zakończenie roku przedszkolnego

POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS…

   Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci.  Z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje! W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku  odbyło się 24 czerwca . Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy dzieci, które w większości były z nami od samego początku. Rozpoczynały one edukację jako 3-latki i przeszły cały czteroletni tryb edukacyjny w placówce. Przez cztery lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały.

   Na  wstępie uroczystości, po powitaniu przez panią dyrektor Iwonę Mendralę wszystkich dzieci, rodziców i wychowawców, grupy młodsze pożegnały starszaków oraz przedszkole na czas wakacji. Dzieci wprowadziły nas w wakacyjny nastrój śpiewając letnie, gorące, pachnące plażą i morzem piosenki. Natomiast starszaki opowiedziały w wierszach o niełatwej przedszkolnej codzienności. Nie ma co ukrywać, „ciężki jest żywot przedszkolaka”, jeśli się weźmie pod uwagę, że tyle jest jeszcze do nauczenia się. Następnie nasi absolwenci podziękowali i wręczyli upominki wszystkim pracownikom przedszkola. Wszystkie dzieci uświetniły swoje grupowe występy wesołymi tańcami, które kojarzyły się z wakacjami.

Życzymy wszystkim gorących i udanych wakacji !!! 🙂

About Post Author

Related Post

Wysyłamy kartkiWysyłamy kartki

Najpiękniejsze z pięknych kartek bożonarodzeniowych zostały wysłane do krajów partnerskich projektu Erasmus+ „Creating, experimenting and improving practicies in Early Childhood Education” About Post Author wojtas See author's posts

Translate »
Skip to content