Święto pluszowego Misia

25 listopada przypadał Dzień Pluszowego Misia. W dniu 24 listopada br. przedszkolaki ze wszystkich grup w naszym przedszkolu uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem – Misiem.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie, rozpoznawały misie ze znanych i kochanych bajek, bawiły się przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, „Jadą, jadą misie”, „Mały miś”, ” Mam ja misia pluszowego….”, Gummy Bear”. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe z elementami współzawodnictwa międzygrupowego, krótki program artystyczny przygotowany przez grupę dzieci najstarszych „Pszczółki”, konkursy, śpiewanie piosenek, misiowe tańce oraz fotobudka pod hasłem ” Mój przyjaciel miś”.

Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu, radości i niezapomnianych wrażeń. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w  dzieci i naszych wspomnieniach na długi czas.